Contacte

Anatolie Melenciuc - Director

Tel: (373 22) 903 101

Fax: (373 22) 903 111

E-mail: office@inm.gov.md

Anticamera

Tel: (373 22) 903 100

Fax: (373 22) 903 111

E-mail: info@inm.gov.md

Serghei Ceapa - Vicedirector

Tel: (373 22) 903 102

E-mail: serghei.ceapa@inm.gov.md

Alexandra Crudu - Manager SMC

Tel: (373 22) 903 122

Fax: (373 22) 903 122

E-mail: calitate@inm.gov.md

Alina Cecan - Șef Biroul de recepție

Tel: (373 22) 903 121

Fax: (373 22) 903 127

E-mail: receptie@inm.gov.md

Elena Cibotari - Contabil Șef

Tel: (373 22) 903 106

E-mail: contabilitate@inm.gov.md

Alina Șincarenco -  Relații externe

Tel: (373 22) 903 125

E-mail: relatii.externe@inm.gov.md 

Direcţia Administrativă

Irina Struţescu - Șef Direcţie Administrativă

Tel: (373 22) 903 120

E-mail: irina.strutescu@inm.gov.md

Direcţia Metrologie Legală

Teodor Bîrsa - Șef Direcţie Metrologie Legală

Tel: (373 22) 903 104

E-mail: teodor.birsa@inm.gov.md

Diana Bejenaru - Șef adjunct Direcţie Metrologie Legală

Tel: (373 22) 903 131

E-mail: incercari@inm.gov.md

Tudor Popa - Specialist principal secția Aprobări de Model a MM

Tel: (373 22) 903 133

E-mail: tudor.popa@inm.gov.md

Ghenadii Berghii - Specialist principal secția Aprobări de Model a MM

Tel: (373 22) 903 130

E-mail: ghenadii.berghii@inm.gov.md

Diana Găina - Specialist principal secția Metrologie Interdisciplinară

Tel: (373 22) 903 117

E-mail: diana.bolotovici@inm.gov.md

Angela Codrean - Specialist principal secția Documente Normative

Tel: (373 22) 903 113

E-mail: angela.codrean@inm.gov.md

Direcţia Metrologie Aplicată

Constantin Bordianu - Șef Direcție Metrologie Aplicată

Tel: (373 22) 903 103

E-mail: bordianuc@inm.gov.md

Anatolii Bescupschii - Șef adjunct Direcție Metrologie Aplicată

Tel: (373 22) 903 141

E-mail: anatolii.bescupschii@inm.gov.md

Harta amplasării