Contacte

Alexei Pianîh - Director

Tel: (373 22) 903 101

Fax: (373 22) 903 111

E-mail: office@inm.gov.md

Anticamera

Tel: (373 22) 903 100

Fax: (373 22) 903 111

E-mail: info@inm.gov.md

Jana Buga - Specialistă principală Biroul de recepție

Tel: (373 22) 903 121

Fax: (373 22) 903 127

E-mail: receptie@inm.gov.md

Elena Cibotari - Contabilă Șefă

Tel: (373 22) 903 106

E-mail: contabilitate@inm.gov.md

Direcţia Administrativă

 

Lucia Maxian - Șefă secție Juridică, Resurse Umane și Cancelarie

Tel: (373 22) 903 114

E-mail: lucia.maxian@inm.gov.md

Direcţia Metrologie Legală

Diana Bejenaru - Șefă Direcţie Metrologie Legală

Tel: (373 22) 903 131

E-mail: incercari@inm.gov.md

Teodor Bîrsa - Șef adjunct Direcţie Metrologie Legală

Tel: (373 22) 903 104

E-mail: teodor.birsa@inm.gov.md

Tudor Popa - Specialist principal secție Aprobări de Model a MM

Tel: (373 22) 903 133

E-mail: tudor.popa@inm.gov.md

Ghenadii Berghii - Specialist principal secție Aprobări de Model a MM

Tel: (373 22) 903 130

E-mail: aprobari@inm.gov.md

Ecaterina Chemenciji - Șefă secție Metrologie Interdisciplinară

Tel: (373 22) 903 117

E-mail: ecaterina.chemenciji@inm.gov.md

Angela Codrean - Specialistă principală secție Documente Normative

Tel: (373 22) 903 113

E-mail: angela.codrean@inm.gov.md

Nadejda Furnica - Șefă secție Documente Normative

Tel: (373 22) 903 113

E-mail: nadejda.furnica@inm.gov.md

Direcţia Metrologie Aplicată

Constantin Bordianu - Șef Direcție Metrologie Aplicată

Tel: (373 22) 903 103

E-mail: bordianuc@inm.gov.md

Anatolii Bescupschii - Șef adjunct Direcție Metrologie Aplicată

Tel: (373 22) 903 141

E-mail: anatolii.bescupschii@inm.gov.md

Harta amplasării